Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

  • UPE Karp
  • UNP Karp
  • Ümartoru
  • Ümarraud Kalibreeritud
  • Ümarraud
  • U-Profiil
  • Nurkraud
  • Nelikanttoru
  • Nelikant
  • Lehtteras Kuumvalts
  • Lehtteras Külmvalts
  • Lattraud
  • IPE Tala
  • INP Tala
  • HEB Tala
  • HEA Tala
  • Armatuurraud

   ADMINISTRATSIOON

Margit Männik

Juhatuse Liige

Skype: margit.mannik
E-mail: margit@exmet.ee
Telefon: 600 6573

Miina Kiiver

Raamatupidaja

Skype: miinakiiver
E-mail: miina@exmet.ee
Telefon: 6006573, 50 98 120

   MÜÜK

Veiko Estam

Müük

Skype: vx.
E-mail: veiko@exmet.ee
Telefon: 600 6572 , 512 3312

Peep Müürisepp

Müük

Skype: sebenss
E-mail: peep@exmet.ee
Telefon: 600 6571, 512 3311

Helen Abi

Müük

Skype: helenavantse
E-mail: helen@exmet.ee
Telefon: 600 5677, 507 6556

Rain Heido

Müük

Skype: rain.heido
E-mail: rain.heido@exmet.ee
Telefon: 600 0880, 55 941 122

Kristjan Kruve

Müük

Skype:
E-mail: kristjan@exmet.ee
Telefon: +372 50 35 031

Pille Ruuge

Müük

Skype:
E-mail: pille@exmet.ee
Telefon: +372 534 419 45

Jevgeni Doronin

Müük: armatuur ja võrk

Skype: jevgeni.doronin
E-mail: jevgeni@exmet.ee
Telefon: +372 512 42 74

   EKSPORT

Stanislav Rumjantsev

Eksport

Skype: stz2000
E-mail: stz@exmet.ee
Telefon: 600 6733, 506 8989

Vadims Mallers

Läti eksport

Skype: vadim.maller
E-mail: vadims@exmet.lv
Telefon: +371 29 101 390

Deniss Davidovs

Läti eksport

Skype: lapesto
E-mail: deniss@exmet.lv
Telefon: +371 20 618 900

   OST

Olga Andrejeva

Ost

Skype: exmet.net
E-mail: olga@exmet.ee
Telefon: +372 51 10 496

Juri Delovski

Ost

Skype: exmet_purchase
E-mail: juri@exmet.ee
Telefon: +372 57 501 830

Aleksandr Drozdov

Ost

Skype: Aleksandr.exmet.ee
E-mail: aleksandr@exmet.ee
Telefon: +372 524 60 86

   OSTU-MÜÜGI ASSISTENDID

Natali Nagel

Vanem assistent

Skype: natalia67040
E-mail: natali@exmet.ee
Telefon: 600 7626                                         +372 53 474 499

Nadezda Kozlova

Ostu – müügi assistent

Skype:
E-mail: nadezda@exmet.ee
Telefon: 600 7626                                       +372 59 198 361

Tatjana Kadrajeva

Ostu – müügi assistent

Skype:
E-mail: tatjana@exmet.ee
Telefon: 600 7626                                       +372 5 090 498

   JAEMÜÜK JA TEENINDUSKESKUS LAAGRIS

Raiko Saar

Laagri kontori juhataja

Skype:
E-mail: raiko.saar@exmet.ee
Telefon: +372 587 022 82

Anna Prohorov

Jaekliendihaldur

Skype:
E-mail: anna@exmet.ee
Telefon: +372 658 0352

Natalja Kutuzova

Jaekliendihaldur

Skype:
E-mail: natalja@exmet.ee
Telefon: +372 658 0359

MAARDU KONTOR-LADU HULGIMÜÜK
Vana-Narva mnt 31, 74114 Maardu
E-mail: info@exmet.ee
Telefon: +372 600 6571
LAAGRI KONTOR-LADU JAEMÜÜK
Piirimäe 5, 76401 Tänassilma
E-mail: laagri@exmet.ee
Telefon: +372 658 0359
TARTU KONTOR
Tuglase 19-202, 51014 Tartu
E-mail: rain.heido@exmet.ee
Telefon: +372 600 0880
PÄRNU KONTOR
Aia 6, 80010 Pärnu
E-mail: helen@exmet.ee
Telefon: +372 600 5677
LÄTI ESINDUS
Dārzciema iela 60, Riia LV-1073, Läti
E-mail: info@exmet.lv
Telefon: +371 66 065 525