Armatuurkarkassid

Täisvalmis armatuurkarkassid on tehases toodetud armatuurlahendused, mis pakuvad ehitusettevõtetele märgatavat aja ja tööjõu kokkuhoidu, tagades samas suurepärase kvaliteedi.

Exmet Services pakub projektile vastavaid täisvalmis armatuurkarkasse. Tootevalikus on näiteks seina-, post-, vundamendikarkassid, soklid, tugimüürid, põrandapaneelid.

Tutvuge lahendustega ja küsige pakkumist.

Ajaline kokkuhoid
1 %
1 %

TÖÖAJA KOKKUHOID OBJEKTIL

Täisvalmis armatuurkarkasside kasutamine vähendab objektil tööaega kuni 60%, kuna karkass on juba enne ehitusplatsile saabumist parajaks lõigatud ja painutatud ning kliendi projekti järgi seotud. See tähendab, et ehitusprotsess kulgeb kiiremini ja tõhusamalt.

kulude kokkuhoid
1 %
1 %

MATERJALIKULU VÄHENEMINE

Tänu täpsemale lõikamisele ja painutamisele tootmises võib täisvalmis armatuurkarkasside kasutamine vähendada materjalikadu kuni 20%. See tähendab väiksemat kogust üleliigset materjali ja praaki, mis omakorda aitab hoida kokku kulusid.

kvaliteedi tõus
1 %
1 %

parem kvaliteet ja tõhusam kontroll 

Täisvalmis armatuurkarkassiga on võimalik saavutada kuni 30% tõhusam kvaliteedijärelevalve, kuna karkassid valmistatakse kontrollitud tehasekeskkonnas. See tagab, et need vastaksid projekti nõuetele ja standarditele.

armatuursein

SEINAKARKASSID JA PÕRANDAPANEELID

Seinakarkassid ja põrandapaneelid on tellija jooniste järgi tehases valmistatud armatuurteraskonstruktsioonid, millesse on võimalik teha lõiked, nagu ukse- ja aknaavasid, ning mis transporditakse tehasest otse ehitusplatsile või betoonelemendi tehasesse.

Selliste konstruktsioonide tellimine tehasest kiirendab oluliselt ehitusprotsesse ja aitab tagada suurepärase ehituskvaliteedi.

POSTID

KANT- JA ÜMARPOSTKARKASS

postkarkass, ümarpostkarkass, kantpostkarkass, armatuurkarkass, exmet services, exmet

Exmet Services pakub tehases valminud postkarkasse, mis vastavad objekti konkreetsetele ehitusnõuetele ja konstruktsiooniplaanidele.

Tehases toodetud postkarkasside kasutamine pakub ehituses ja betoonelemendi tehases palju eeliseid. Näiteks on kvaliteedijärelevalve tõhusam, sest kontrollitud keskkonnas tootmine tagab sarrusvarraste ühtlase paigutuse ja täpsuse ning karkasside püsiva kvaliteedi. Samuti on paigaldusaeg lühem, kuigi postkarkasside kokkupanemiseks on vaja vähem kohapealset tööjõudu.

VUNDAMENT

Vundamendikarkass

Vundamendikarkass asetatakse ehitiste, sammaste, seinte või muude konstruktsioonide aluspinnale, et tagada nende stabiilsus ja vastupidavus. Need aitavad koormust jaotada ühtlaselt aluspinnale, vältides vajumist ja nihkumist.