Toote keskkonnadeklaratsiooni (EPD) sertifikaat

Toote keskkonnadeklaratsiooni (EPD) sertifikaat

Me oleme väga uhked, et saame teatada, et Exmet Services OÜ saanud toote keskkonnadeklaratsiooni (Environmental Product Declaration – EPD) maineka sertifikaadi oma keevitatud ja pinnatöötlusega terastoodetele.

Terasteenuste ettevõttena, mis teenindab ehitus- ja masinatööstust, oleme me pühendunud jätkusuutlikkusele ja oma toodete keskkonnamõju vähendamisele.

Toote keskkonnadeklaratsiooni (EPD) sertifikaat on globaalselt tuntud sertifikaat, mis baseerub ISO standarditel ja pakub läbipaistvust ja verifitseeritud infot toote elutsükli keskkondliku mõju kohta. Meie sertifitseerimisprotsess sisaldas meie keevitatud ja pinnatöötlusega terastoodete põhjalikku elutsükli hindamist (Life Cycle Assessment – LCA), mille seas uuriti toormaterjali hankimist, tootmist, transporti, kasutust ning realiseerimist.

See sertifikaat demonstreerib meie pühendumust jätkusuutlikkusele ja ilmestab meie tööprotsesside läbipaistvust. Meie kliendid saavad olla kindlad, et meie tooted on keskkondlikult vastutustundlikud ja vastavad keskkondliku jõudluse kõrgeimatele standarditele. Lisaks annab see sertifikaat meie klientidele infot, mis aitab neil teha informeeritud otsuseid seoses meie toodete keskkondliku mõjuga nende projektides.

Me oleme väga uhked, et oleme oma valdkonnas üks vähestest ettevõtetest, kes on saanud EPD ehk toote keskkonnadeklaratsiooni sertifikaadi. Me jätkame oma tööd liikumaks aina paremate tulemuste poole jätkusuutlikkuse ja keskkondliku jõudluse vallas.