PROFIILITÖÖTLUS PROFFIDE POOLT

PROFIILITÖÖTLUS PROFFIDE POOLT

Exmet Servicesi Kaltenbachi profiilitöötlusmasin pakub ehitus- ja masinatööstuse klientidele hulgaliselt eeliseid alates suurest lõikejõudlusest kuni täpse töö ning kulude kokkuhoiuni.

Enneolematu lõikejõudlus
Karbiidsaelintidega saavutab meie Kaltenbachi masin suurima lõikejõudluse, võimaldades klientidel saagida eri tüüpi terasprofiile mõõtmetega 1000 × 500 mm (max) ja 50 × 5 mm (min) (laius × kõrgus).

Suudame hõlpsasti teha väga erinevaid töid, tagades samas suurepärased tulemused märkimisväärse kiiruse ja täpsusega.

Lühem lõikamisaeg
Kaltenbachi automaatse etteande juhtimise funktsioon vähendab oluliselt lõikamisaega. Tänu oma automatiseerimisvõimalustele optimeerib masin lõikeprotsessi ja suurendab üldist tõhusust. Nii suudame pakkuda projekti kiiret valmimist ning õigeaegset tarnet.

Kvaliteetsed lõiketulemused
Kaltenbachi masin tagab täiuslikud lõiketulemused. Selle vastupidavus ja stabiilsus aitavad kaasa lõigete täpsusele ja ühtlusele, välistades vead ja pakkudes laitmatuid tulemusi. Kasutusel on täiskõvasulam- ja vahetatavate otsakutega puurid. Avad puuritakse suurusega vahemikus 6–40 mm ja suuremad neist freesitakse. Peale selle kasutatakse freesimist piklike avade valmistamisel. Kliendid võivad oodata iga töödeldud terasprofiili ülimat kvaliteeti.

Kuni 16 meetri pikkused profiilid
Suudame töödelda suuri ja keerulisi, kuni 16 meetri pikkusi profiile ühes tükis. Lõikamise, puurimise ja isegi ovaalsete aukude tegemise võimalusega pakume terasprofiilide töötlemise vajadustele terviklikku lahendust. See välistab lisamasinate või käsitsi sekkumise, säästes nii aega kui ka raha.

Tehniline võimekus
Kaltenbachi profiilitöötlusmasin toetab eri failivorminguid, sealhulgas .nc, .nc1, .stp ja .step. Tänu sellele saame valmistada tooteid, mis vastavad täpselt 3D-projekteerimisprogrammis loodud mudelitele. See tagab täpse ja usaldusväärse tootmise ning võimaldab klientidel oma ideid ja disainilahendusi täies mahus teostada.

Kliendid võivad meie peale kindlad olla – kasutades kõrgematele standarditele vastavat profiilitöötlust, suurendatakse projektide tõhusust ja ajasäästu ning vähendatakse kulusid.

Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist.

Play Video

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED

TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB

Meie masinapargi uusim täiendus TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB näitab terase töötlemise tehnoloogias märkimisväärset edasiminekut. See tipptasemel masin võimaldab lehtteraselementide teravate servade probleemideta nüristamist ning

Loe edasi »