CNC-PROFIILITÖÖTLUS

KALTENBACH

Kaltenbachi profiilitöötlusmasin pakub ehitus- ja masinatööstuse klientidele mitut olulist eelist, nagu suurepärane lõikejõudlus, täpsus ning kulude kokkuhoid.

Masina karbiidsaelindid võimaldavad saagida eri tüüpi terasprofiile mõõtmetega 1000 × 500 mm (maksimum) ja 50 × 5 mm (miinimum), saavutades samal ajal suurema lõikejõudluse. Automaatsete funktsioonide abil optimeerib masin lõikeprotsessi, suurendades üldist tõhusust ning tagades projekti kiire valmimise ja õigeaegse tarnimise.

Profiilide puurimisel kasutatakse täiskõvasulam- ja vahetatavate otsakutega puure suurusvahemikus 6–40 mm, samuti freesimist suuremate avade ja ovaalsete aukude jaoks. Kaltenbach võimaldab töödelda suuri ja keerulisi, kuni 16 m pikkuseid profiile ühes tükis. Lõikamise, puurimise ja isegi ovaalsete aukude tegemise võimekusega pakume terviklikku lahendust terasprofiilide töötlemise vajadustele.

Kaltenbachi profiilitöötlusmasin toetab eri failivorminguid, sealhulgas .nc, .nc1, .stp ja .step, võimaldades toota täpselt 3D-projekteerimisprogrammis loodud mudelite järgi. See tagab täpse ja usaldusväärse tootmise ning võimaldab klientidel oma ideid ja disainilahendusi täielikult realiseerida.

TEISED PROFIILITÖÖTLUSE TEENUSED

KÜSIGE PAKKUMIST

VÕTKE JULGELT ÜHENDUST!

JANAR VARBOLA

TEENUSTÖÖDE MÜÜGIJUHT

Kui teil on küsimus, siis mul on vastus! Olen abiks lehe- ja profiilitöötluse kõikide küsimustega. Kõik päringud saabuvad minu postkasti ja vastan neile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul.