ArmatuurVÕRk

Armatuur- ehk keevisvõrku kasutatakse betooni armeerimisel. Exmet RSE täisautomaatne standard- ja erivõrkude tootmisliin vastab metallitööstuse kõrgeimatele nõuetele ning omame Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Norra sertifikaati. Erimõõdus võrkude tootmiseks valtsime kohapeal külmvaltsterast.

Peamised eelised, miks kasutada tehases toodetud armatuurvõrku, on hea kvaliteet ning ajaline ja rahaline kokkuhoid. Need kolm põhjust on innustanud meid otsima ja leidma armatuurvõrgu kasutusvõimalusi ka konstruktsioonides, mis on esialgu projekteeritud klassikaliselt sirge armatuuri ning rangidega.

Tehases toodetud painutatud armatuurvõrgu eelis on ka võimalus paigaldada sobiv pinnakate, mis tagab armatuuri vastupidavuse agressiivses keskkonnas. Meie kasutatud üks populaarseimaid pinnatöötlusviison tsinkimine.

Klõpsake riigil, tutvuge lahendustega ja küsige pakkumist.

MEIE TOOTED RAKENDUSES

Vaadake galeriist meie tehtud töid ehitus- ja taristuprojektides.

Ehitusprotsesside puhul peame oluliseks eelkõige kiiruse, ohutuse ja tõhususe parandamist. Exmet RSE pakutav on loodud nii, et see lahendaks tänapäeva ehitustööstuse keerukused ning pakuks klientidele ehitusprojektide elluviimisel hõlpsust.