Armatuurkarkassid

Täisvalmis armatuurkarkassid on tehases toodetud armatuurlahendused, mis pakuvad ehitusettevõtetele märgatavat aja ja tööjõu kokkuhoidu, tagades samas suurepärase kvaliteedi.

Exmet RSE pakub projektile vastavaid täisvalmis armatuurkarkasse. Tootevalikus on näiteks postkarkassid, sambad, talad, armatuurseinad, vundamendipadjad.

Meie kogenud meeskond ja täisautomaatsed pingid tagavad kindlaima ning kiireima ehitusviisi.

1 %
Ajaline kokkuhoid
1 %

TÖÖAJA KOKKUHOID OBJEKTIL

Täisvalmis armatuurkarkasside kasutamine vähendab objektil tööaega kuni 60%, kuna karkass on juba enne ehitusplatsile saabumist parajaks lõigatud ja painutatud ning kliendi projekti järgi seotud. See tähendab, et ehitusprotsess kulgeb kiiremini ja tõhusamalt.

1 %
kulude kokkuhoid
1 %

MATERJALIKULU VÄHENEMINE

Tänu täpsemale lõikamisele ja painutamisele tootmises võib täisvalmis armatuurkarkasside kasutamine vähendada materjalikadu kuni 20%. See tähendab väiksemat kogust üleliigset materjali ja praaki, mis omakorda aitab hoida kokku kulusid.

1 %
kvaliteedi tõus
1 %

parem kvaliteet ja tõhusam kontroll 

Täisvalmis armatuurkarkassiga on võimalik saavutada kuni 30% tõhusam kvaliteedijärelevalve, kuna karkassid valmistatakse kontrollitud tehasekeskkonnas. See tagab, et need vastaksid projekti nõuetele ja standarditele.

ARMATUURKARKASSLAHENDUSED

Pakume kliendi projekti järgi täisvalmis armatuurkarkasse.

postkarkassid, armatuurkarkassid, karkassid, postkarkasside masin, täisautomaatne postkarkasside masin, postkarkass

Ümarpostkarkass

Silindrikujuline postkarkass, mida kasutatakse valdavalt vertikaalsete betoonsammaste tugevdamiseks.
Ümarpostkarkasside valmistamiseks kasutame postkarkassi täisautomaatset pinki.

postkarkass, armatuursammas, sammas, armatuurkarkass

KANTPOSTKARKASS

Ristküliku- või ruudukujuline postkarkass on levinud lahendus ehituses, eriti vundamentide ja postide konstruktsioonides.

armatuurkarkass, postkarkass

armatuursein

Armatuursein ehk Ready Cage on tellija jooniste järgi tehases valmistatud sarrusterase konstruktsioon, millesse on võimalik teha mistahes lõiked, nagu ukse- ja aknaavad.

vundamendipadi

Vundamendipadjad

Vundamendipatju kasutatakse ehitise aluse rajamiseks. Need aitavad jaotada koormust aluspinnale, tagada stabiilsuse ning vältida vajumist ja nihkumist.

POSTKARKASSID

Ümarpostkarkass

postkarkassid, armatuurkarkassid, karkassid, postkarkasside masin, täisautomaatne postkarkasside masin, postkarkass

Ümarpostkarkass on sirgest armatuurist ja painutatud rangidest valmistatud armatuurkarkass, mida kasutatakse valdavalt vertikaalsete betoonsammaste tugevdamiseks.

Postkarkassid valmistatakse ehitusprojekti spetsifikatsioonide ja nõuete alusel. Exmet RSE täisautomaatne masin võimaldab toota nii silindri- kui ka ristkülikukujulisi postkarkasse.

Tehases toodetud postkarkasside kasutamine pakub ehituses eeliseid. Näiteks on kvaliteedijärelevalve tõhusam, sest kontrollitud keskkonnas tootmine tagab sarrusvarraste ühtlase paigutuse ja täpsuse ning armatuurpuuride püsiva kvaliteedi. Samuti on paigaldusaeg lühem, kuigi postkarkasside kokkupanemiseks on vaja vähem kohapealset tööjõudu.

POSTKARKASSID

KANTPOSTKARKASS

postkarkass, armatuursammas, sammas, armatuurkarkass

Ristküliku- või ruudukujuline postkarkass on levinud lahendus ehituses, eriti vundamentide ja postide konstruktsioonides. Exmet RSE pakub tehases valminud postkarkasse, mis vastavad objekti konkreetsetele ehitusnõuetele ja konstruktsiooniplaanidele.

Vundamendis kasutatakse kantpostkarkassi, et jaotada koormust ja tugevdada vundamenti ning samuti on postkarkass kasutusel postide konstruktsioonides, nt sambad, piirded või muud vertikaalsed konstruktsioonielemendid.

Tootmises valminud postkarkasside kasutamine pakub mitut eelist, nagu kiirem ja efektiivsem ehitusprotsess, parem materjalikasutus ning tõhusam kvaliteedikontroll.

READY CAGE

Armatuursein

armatuurkarkass, postkarkass

Armatuursein ehk Ready Cage on tellija jooniste järgi tehases valmistatud armatuurteraskonstruktsioon, millesse on võimalik teha lõiked, nagu ukse- ja aknaavad, ning mis transporditakse tehasest otse ehitusplatsile.

Selliste konstruktsioonide tellimine tehasest kiirendab oluliselt ehitust platsil ja aitab tagada suurepärase ehituskvaliteedi.

VUNDAMENDIPADJAD

Vundamendipadjad

Vundamendipadjad asetatakse ehitiste, sammaste, seinte või muude konstruktsioonide aluspinnale, et tagada nende stabiilsus ja vastupidavus. Need aitavad jaotada koormust ühtlaselt aluspinnale, vältides vajumist ja nihkumist.

Vundamendipatjade kasutamisel on mitu eelist, näiteks pikeneb konstruktsiooni kasutusiga, ehitusprotsess on efektiivsem ja aluspinnaga tekib vähem probleeme.

MEIE TOOTED RAKENDUSES

Vaadake galeriist meie tehtud töid ehitus- ja taristuprojektides.

Ehitusprotsesside puhul peame oluliseks eelkõige kiiruse, ohutuse ja tõhususe parandamist. Exmet RSE pakutav on loodud nii, et see lahendaks tänapäeva ehitustööstuse keerukused ning pakuks klientidele ehitusprojektide elluviimisel hõlpsust.