Referentsid

Oleme pühendunud sellele, et oma klientide ainulaadsetele vajadustele ja keerukustele lahendused leida.

Tutvuge meie tehtud töödega ehituse, taristu ja tuuleparkide projektides. Teadmised ja oskused kvaliteetsete armatuurtoodete ja -lahenduste vallas on võimaldanud meil nii nendesse kui ka teistesse projektidesse edukalt panustada.

Meie kogenud spetsialistide meeskond on kõiges pühendunud kvaliteedi, tõhususe ja usaldusväärsuse kõrgeimatele standarditele.

Loodame, et see leht annab ülevaate meie võimalustest ja teadmistest. Kui soovite arutada, kuidas saaksime teie järgmist projekti toetada, võtke meiega ühendust.

TARISTUPROJEKTID

Püsivus ja vastupidavus

Taristuprojektide hulka kuuluvad tööd teede, sildade, tunnelite, veetöötlusjaamade, raudteede ja lennujaamadega. Selliste projektide edukas elluviimine nõuab kvaliteetseid materjale ja lahendusi, mis tagavad vastupidavuse, turvalisuse ja pikaajalise kasutuse.

Kvaliteetsete armatuurterastoodete, sealhulgas täisvalmis armatuur- ja postkarkasside, armatuurvõrkude ja muude armatuurlahenduste juhtiva tootja ning turustajana oleme aktiivselt kaasa aidanud paljude taristuprojektide edule eri tööstusharudes.

Mõistame, kui oluline on pakkuda usaldusväärseid, tulemuslikke ja kulutõhusaid lahendusi, mis meie klientide erivajadustele ja -nõuetele vastaksid. Teadmised armatuurterastoodete ja -lahenduste loomisel ja turustamisel on võimaldanud meil saada väärtuslikuks partneriks paljudes taristuprojektides.

Tuulikud

TULEVIKU TUGEV VUNDAMENT

Tuulik, tuntud ka kui tuuleturbiin, on kogu maailma taastuvenergiale ülemineku väga tähtis komponent. Tuulikud kasutavad tuule jõudu puhta ja säästva elektri tootmiseks, aidates vähendada sõltuvust fossiilkütustest ja võidelda kliimamuutustega.

Oleme uhked, et saame kanda rolli tuuleenergiataristu arendamisel. Meie armatuuri radiaalpainutamise täisautomaatne pink võimaldab toota hea kvaliteediga armatuurahendusi tuuleturbiinide vundamentidele, tagades kiiruse ja täpsuse.

Aastatel 2021 ja 2022 tootsime Balti- ja Põhjamaadesse enam kui kakssada tuulikute RAF- ja gravitatsiooni vundamenti.

Oleme pühendunud tuuleenergiataristu arendamise jätkamisele ja järgmistele põlvkondadele jätkusuutliku tuleviku loomisele.

Ehitussektor

PAKUME TUGE EHITISTELE JA EHITAJATELE

Exmet RSE on ehitusvaldkonnas spetsialiseerunud tugevatele ja tõhusatele lahendustele nii ehitiste kui ka ehitajate puhul. Meie eesmärk on toetada ehitussektorit, pakkudes uuenduslikke ja usaldusväärseid tooteid-teenuseid, mis aitavad ehitiste rajamist ning renoveerimist kiirendada ja lihtsustada, parandades samas ehitajate töötingimusi.

Kasutades meie armatuurtooteid ja täisvalmis armatuurlahendusi, nagu armatuursein, postkarkassid, armatuursambad, vundamendipadjad, saame tagada, et teie projektid on ellu viidud kõrgeimate standardite järgi ning vastavad kõigile asjakohastele ohutus- ja regulatiivsetele nõuetele või ületavad neid.

Meie tooted on loodud olema mitmekülgsed, hõlpsasti paigaldatavad ja kulutõhusad, aidates ehitusplatsidel säästa aega ja vähendada tööjõukulusid. Peale selle tähendab meie pühendumus jätkusuutlikkusele, et me tooted on keskkonnasõbralikud ja võivad aidata ehitusprojektide jätkusuutlikkuseesmärke saavutada.

GALERII

MEIE TOOTED RAKENDUSES

Vaadake galeriist meie tehtud töid ehitus- ja taristuprojektides.